Esimeste klasside lapsed õppisid loodust tundma

Teisipäeval, 12. veebruaril toimus Emajõe Suursoo õppekeskuses  loodusteemaline õppepäev, kus meie kooli esimeste klasside õpilased õppisid eristama loomi nende kehaosade järgi.
Näiteks proovisid lapsed mõistatada, missugune on karu küüs, metssea kihvad, metskitse sarved, jänese ja rebase kolju jms. Samuti said õpilased näha kopra poolt näritud puitu ja põdra hambaid.
Pärast teadmiste kogumist lahendasid õpilased loodusteemalist ristsõna ning kuulasid põnevaid jutte Nähkast. Kuna Emajõe Suursoo õppekeskus asub looduskaunis kohas, kus lund oli veel palju, meisterdasid lapsed ka lumest loomi.
Nii esimeste klasside õpilased kui ka nende õpetajad on antud võimaluse eest väga tänulikud ning ootavad huviga uut õppepäeva.

Eliise Kass, 1.c klassijuhataja
Autori foto