Meie kooli tüdruk püstitas teivashüppes Eesti rekordi

Laupäeval, 30. märtsil toimus Tartus TV 10 osavõistluse III etapp, millest võtsid edukalt osa ka mitmed Luunja Keskkooli õpilased.

Tütarlaste nooremas vanuseastmes oli kavas teivashüpe, kus osalesid õed Marietta ja Katariina Verst. Katariina võidutulemus 3.28 on uus Eesti noorterekord. Õed treenivad TÜ spordiklubis treener Harry Lembergi käe all. Tüdrukute vanemas vanuseastmes oli kavas kaugus- ja kõrgushüpe, meie kooli esindasid Romili Eelmäe ja Laura Kübarsepp.

Poiste nooremas vanuseastmes võistlesid Kalmer Kiiver kaugushüppes ja Hardi Verevsoo kaugushüppes ning kuulitõukes, viimati mainitud alal saavutas Hardi 64 osaleja hulgas kiitust väärt 15. koha. Poiste vanemas vanuseastmes võistlesid Rasmus Kaldoja ja Kaur Tasane kõrgushüppes ning Verner Karu kuulitõukes (16. koht 56 osaleja hulgas).

Võistkondlikus arvestuses on Luunja Keskkooli võistkond 13. kohal 32 suure kooli hulgas. Hetkel säilib lootus pääseda finaalvõistlusele.

Tiina Rosi, Elve Raja

Kehalise kasvatuse õpetajad

Fotod Marko Mumm