Saksa keele õppijad võtsid osa mitmest võistlusest

Märtsi viimase nädala jooksul toimus 8. klasside õpilastele maiskonnalooline viktoriin, kus saksa keele õppijad pidid leidma internetist infot ja vastama küsimustele saksa keelt kõnelevate maade kohta. Meie kooli 8.b klassi õpilane Egert Linnas sai viktoriinis 2. koha. Kokku osales 62 õpilast.

Aprilli keskpaigas toimus Elva Gümnaasiumis 6. klasside saksa keele õppijatele lõbus ja informatiivne võistlusmäng ,,Autobahn”, milles õpilased pidid erinevaid ülesandeid täites paari tunni jooksul läbima võimalikult palju punkte. Mäng tutvustas Saksamaad, saksa kultuuri ja erinevaid tooteid ning kõiki ülesandeid lahendati väikestes gruppides. Meie kooli võistkond koosseisus Katarina Verst, Hanna Hilpus, Nikita Stanitski ja Kristjan Terro saavutas 4.-6.koha.

Margit Laidvee, saksa keele õpetaja

Autori foto