Luunja õpilased laulupeol “Minu arm”

cof

Luunja Keskkooli mudilaskoori, lastekoori ja poistekoori lauljatel oli suurepärane võimalus osaleda Tallinnas 6.-7. juulil toimunud juubelilaulupeol „Minu arm“.

Poistekoor ja lastekoor sõitsid juba reedel Tallinna, et osaleda proovides ja aidata vihmapilved pealinna kohalt laiali ajada. Kui reedene proovide päev möödus esialgu väikeste vihmahoogudega ning lõpuks üsna korraliku sajuga, siis laupäevaseks rongkäiguks ja pühapäevaseks peoks oli ilm juba päikeseline ja kuiv.

Mudilaskoori lapsed jõudsid pealinna parasjagu selleks ajaks, et Roosikrantsi tänaval Tartumaa kolonnis end vallavanema ja koolidirektori järel rongkäigus valmis seada. Mitme tunnine rongkäik oli küll väsitav, kuid samas meeliülendav. Noored kiitsid valjuhäälselt nii Luunja kooli kui kurki. Õnneks jagus lauluhäält piisavalt ka laulukaare alla.

Oli uhke tunne olla koos meie kooli noortega need kolm päeva selles suures peomelus. Aitäh, Eve Paap, suure töö ja pühendumise eest, mis andis võimaluse nii paljudele Luunja noortele lauljatele olla osa Eesti rahva peost „Minu arm“!

Heli Erik, huvijuht