Luunja kool on pidevas kasvamises

Luunja Keskkooli õpilaste arv on viimastel aastatel pidevalt suurenenud ning käesoleva õppeaasta alguseks on see number juba 441.

Oma esimese kooliraamatu – aabitsa said 2. septembril Luunja Kultuurimajas toimunud aktusel 41 poissi-tüdrukut, kes alustasid oma kooliteed õpetajate Ülle Hint-Märtson ja Marilin Madissoo juhendamisel.

Koos laste arvuga kasvab ka õpetajate arv ning sel õppeaastal on Luunja kooliellu sisse elamas tervelt 10 uut õpetajat.

Esimene koolinädal on mööda saanud ja esimene elevus hakkab vaibuma. Nüüd on aeg tutvust teha huviringidega ning ka uus õpilasesindus saab tööle hakata.

Huvijuhina soovin nii kogu kooliperele kui lastevanematele tegusat, arendavat, koostöörohket ja kindlasti rõõmuküllast kooliaastat!

Kooliaasta alguse fotogaleriid saab vaadata siin