Õpilasesinduse tegus öö koolimajas

Reede, 11. oktoobri õhtul algas õpilasesinduse öökool.

Õhtul peale kella viit, kui tavaliselt koolimaja uksed lukku pannakse, hakkasid õpilasesinduse noored tagasi kooli saabuma.

Kui kõik olid kohal hakkasime arutama tulevase õppeaasta sündmusi. Rääkisime läbi, mis üritusi võiks teha ja jagasime ka ülesandeid. Näiteks plaanisime, mida teha halloweenil ja rääkisime põhjalikult ka jõuluballist. Iga inimene sai oma ürituse, mille eest vastutada – näiteks värvinädal, sussipäev ja veel palju teisi.

Vahepeal käisime Kapteni keldris keha kinnitamas.

Tööd jätkus meil ka peale õhtusööki. Hilisõhtul külastas meid direktor. Kui kõik oluline sai räägitud ja otsustatud, siis oli vabaaeg. Mängud, söömine, suhtlemine ja koos olemine.

Kõik sujus väga hästi, öökool oli töörohke ja tore ning laupäeva hommikul läksime rõõmsalt nädalavahetusele vastu.

Birgit Laurson

ÕE liige, 7b klass

Kui töö tehtud oli hea ühiselt ukulelede saatel laulda /H. Erik, huvijuht/