Liikluskorraldus Luunja Keskkooli juures

Liikluskorraldus alates 25.08.2021

Alates 25.08.2021 Puiestee tänav lõigus Luunja kool – Luunja katlamaja ühesuunaline.

Koolibussid väljuvad Puiestee tänavalt. Tööpäeviti kell 13.20 ja kell 15.15. Busside väljumiskohad on tähistatud.

Koolibussi LKK 2 peatuskoht

Alates 11.05.2021 on lubatud koolimaja territooriumile sõita ainult valdaja loal (töötajatele, teenindavale transpordile ja ehitussõidukitele). Sisehoovi parkla on ehitajate käsutuses. Puiestee tänava poolne parkla on töötajatele.

Lapsevanemad saavad peatuda laste väljumiseks ja sisenemiseks Puiestee tänaval või soovituslikult Põvvatu-Luunja teel peale Luunja kooli bussipeatust. NB! turvalisuse huvides palun jälgida, et lapsed väljuksid / siseneksid teeperve poolsetest ustest.

Autojuhtidel palume arvestada, et Luunja Keskkooli õppetöö toimub nii koolimajas kui lasteaed Midrimaa hoones ning seetõttu on enne tundide algust ning peale koolipäeva lõppu palju õpilasi liiklemas Puiestee tänaval.