Margit Laidvee – eTwinningu mentor

Luunja Keskkooli saksa ja inglise keele õpetaja Margit Laidvee osaleb aktiivselt rahvusvahelises õpetajate koostööprogrammis eTwinning ning on 2021/2022 õppeaastaks valitud ka eTwinningu Eesti mentorite võrgustikku. Mentorid on kogenud eTwinningu õpetajad, kes aitavad tutvustada eTwinningut laiemalt, korraldavad töötube ja lühikoolitusi ning on toeks alustavatele õpetajatele, samuti osalevad mitmetes professionaalse arengu tegevustes nii Eestis kui mujal Euroopas.

eTwinning on lasteaia-, üldharidus- ja kutsekoolide õpetajatele mõeldud virtuaalne platvorm ning koostöövõrgustik, kuuludes Erasmus+ programmi alla. eTwinning võimaldab õppida nii Eesti kui välismaa kolleegidelt, jagada häid kogemusi ning osaleda koos õpilastega koolidevahelistes õpiprojektides.

eTwinningu programmi koordineerib Eestis Haridus- ja Noorteamet, mentorite tutvustused on lisatud ka Haridus- ja Noorteameti kodulehele, nendega saab tutvuda siin: https://www.harno.ee/etwinning#mentorid

Luunja Keskkooli projektide lühiülevaade on leitav siit

Margit Laidvee on hetkel Erasmus+ projekti ,,Steps forward a healthy school“ (Sammud tervislikuma kooli suunas) Eesti poolseks koordinaatoriks ja projektijuhiks.

Projekti ,,Steps forward a healthy school“ eesmärgiks on tervislike eluviiside propageerimine, väikeste sammude haaval õpilaste mõtlema panek enda ja lähedaste tervise peale, samuti tervise edendamine koolis ning vaime tervis distantsõppe ajal. Projekti kestvus on 2 aastat ning projektis osalevad peamiselt gümnaasiumi astme õpilased. Lisaks Luunja koolile osalevad projektis veel koolid Saksamaalt, Portugalist, Hispaaniast ja Poolast.