RINGID 2020/2021

Üldjuhul alustavad ringid tegevust septembri teisest nädalast (alates 07.09). Maadlustreeningud juba toimuvad.

Korvpall alustab 14.09.

Lastejoogas toimub 10.09 näidistund uutele huvilistele.

Kooli huviringidesse registreerumine toimub Luunja valla haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO alates 05.09.2020.

Klaveritundidesse registreerumiseks palun kirjutada aadressil samuilov@hot.ee

Korvpalli treeningute lisainfo ja uute osalejate registreerumine alates 06.09 Spordiklubi Deltabasket kodulehel deltabasket.ee.

Huviringide plaan ei ole lõplik ja täieneb veel.

Huviringide sisukirjeldusega saab tutvuda siin või ARNOs.

Üldinfo: Heli Erik, huvijuht (524 5309, heli.erik@luunja.edu.ee)

Muudetud 05.09.2020 kell 14:10

Huviringid sügis 2020
ESMASPÄEV
6. tundKunstiringKergejõustik
13:20-14:051.-2. klass2.-4. klass
Ü. Hint MärtsonT. Rosi
7. tundPoistekoorNutiringKunstiringKorvpall
14:15-15:002.-7. kl P3.-4. klass3.-4. klass1.-2. klass
L. ArrasM. KassÜ. Hint MärtsonDeltabasket
8. tundKorvpall
15:05-15:503.-5. klass
Deltabasket
9. tund
TEISIPÄEVKlaveritunnid
6. tundPoistekoorNutiring12:00 - 18:30
13:20-14:052.-7. kl P1.-2. klassI. Samuilov
L. ArrasM. Kass
7. tundMudilaskoor
14:15-15:002.-4. kl T
L. Arras
8. tundMaadlusVõrkpall
15:05-15:5015:00 - 17:004.-9. klass
MK JaanE. Raja
9. tundR. Riitsaar
KOLMAPÄEV
6. tund
13:20-14:05
7. tundLastekoorMeisterdamine
14:15-15:005.-9.kl T3.-4. klass
L. ArrasM. Kass
8. tundAnsambelVõrkpall
15:05-15:506.-12. klassKlaveritunnid4.-9. klass
S. Hansen15:30-18:00E. Raja
E. Sõerd
NELJAPÄEVKlaveritunnid
5. tundMuusikaring12:00 - 18:00
12:25-13:101. klassI. Samuilov
S. Hansen
6. tundMudilaskoorRahvatants
13:20-14:052.-4. kl T1.-3. klass
L. ArrasA. Joy Meitern
7. tundAnsambelPuutööringLastejoogaRahvatants
14:15-15:002.-4. kl T2. klass1.-4. klass4.-6. klass
L. ArrasE. SuurmetsK. VaarikA. Joy Meitern
8. tundLastekoorPuutööringMaadlusKorvpall
15:05-15:505.-9.kl T3.-4. klass15:00 - 17:001.-2. klass
L. ArrasE. SuurmetsMK JaanDeltabasket
9. tundR. RiitsaarKorvpall
3.-5. klass
Deltabasket
REEDE
6. tundNutiring (lisarühm)
13:20-14:051.-2. klass
M. Kass
7. tundVõrkpall
14:15-15:008.-12. klass (T, P)
M. Pihl
8. tundMaadlusKorvpall
15:05-15:5015:00 - 16:003.-5. klass
R. RiitsaarDeltabasket
LAUPÄEVKlaveritunnid
10:00-13:00
E. Sõerd