RINGID 2021/2022

Seoses A-korpuse remondiga alustavad huviringid oma tegevust järk-järgult. Hetkel on kinnitatud toimumiste ajad laulukooridel ja ansamblitel ning kunstiringidel, mis alustavad tegevust alates 13.09.2021

Spordiringid saavad alustada alates 20.09.2021

Kooli huviringidesse registreerumine toimub Luunja valla haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO

Huviringide sisukirjeldusega saab tutvuda siin või ARNOs.

NB! huviringide info, mis ei ole veel lõplik on toodud välja kaldkirjas

Üldinfo: Heli Erik, huvijuht (524 5309, heli.erik@luunja.edu.ee)

Muudetud 12.09.2021 kell 16:15

Huviringid sügis 2021
ESMASPÄEV
6. tundMudilaskoor / AULShowtants
13:15-14:002.-3. kl T1. klass
L. ArrasMinu Tantsukool
7. tundLastekoor / AULShowtantsKorvpall
14:10-14:554.-9.kl T2. klass1.-5. klass
L. ArrasMinu TantsukoolDeltabasket
8. tundKorvpall
15:05-15:501.-5. klass
Deltabasket
9. tund
TEISIPÄEVKlaveritunnid
6. tundMud Ansambel / AULKunstiring12:00 - 18:30
13:15-14:002.-4. kl T1.-2. klassI. Samuilov
L. ArrasÜ. Hint Märtson
7. tundPoistekoor / AULKunstiringKokandusring
14:10-14:552.-7. kl P3.-4. klass2.-3. klass
L. ArrasÜ. Hint MärtsonM. Mõttus
8. tundKokandusringVõrkpallMaadlus
15:05-15:502.-3. klass4.-9. klass15:00 - 17:00
M. MõttusE. RajaMK Jaan
9. tundR. Riitsaar
KOLMAPÄEV
5. tund
12:25-13:10
6. tundPoistekoor / AULShowtants
13:15-14:002.-7. kl P1. klass
L. ArrasMinu Tantsukool
7. tundLastekoor / AULRobootikaSolfedžoKunstiringShowtants
14:10-14:554.-9.kl T4.-6. klassklaverikl. õp-le5.-8. klass2. klass
L. ArrasO. SaksingS. HansenK. SirendiMinu Tantsukool
8. tundRobootikaKunstiring
15:05-15:504.-6. klassKlaveritunnid9.-12. klass
O. Saksing15:30-18:00K. Sirendi
9. tundE. Sõerd
NELJAPÄEVKlaveritunnid
6. tundMudilaskoor / AUL12:00 - 18:00
13:15-14:002.-3. kl TI. Samuilov
L. Arras
7. tundAnsambel / AULSolfedžoLastejooga
14:10-14:556.-12. klassklaverikl. õp-le1.-4. klass
S. HansenS. HansenK. Vaarik
8. tundNoorkotkad*MaadlusVõrkpallKorvpall
15:05-15:504.-6. kl P15:00 - 17:004.-9. klass1.-5. klass
T.-S. PeedoskMK JaanE. RajaDeltabasket
9. tundR. Riitsaar
REEDE
6. tund
13:15-14:00
7. tundKergejõustikVõrkpall
14:10-14:552.-4. klass8.-12. klass (T, P)
T. RosiM. Pihl
8. tundMaadlusKorvpall
15:05-15:5015:00 - 16:001.-5. klass
R. RiitsaarDeltabasket
LAUPÄEVNoorkotkad*Klaveritunnid
4.-6. kl P10:00-13:00
T.-S. PeedoskE. Sõerd
*N 15 või L 11