13.05.2021

1.b klassi õpilased meisterdasid distantsõppel olles loodusõpetuse tunni raames linnupesasid.

01. aprill 2021

Natuke nalja! Seda, kas nende teoste autorite hulgas on ka mõni tulevane kuulus karikaturist näitab vaid aeg.

Karikatuurid teemal “Ralli

30. märts 2021

Valik distantsõppe jooksul valminud 9. klassi õpilaste töid, kus tõlgendati Vincent van Goghi maali “Plaatinapuud

Talv 2021

Kutsume nautima 8. klassi õpilaste joonistatud töid, mis on inspireeritud kunstnik Austin Kleon-i ideest, läheneda tekstile viisil, kus algne sisu kaotatakse ära ning leitakse täiesti uus mõte.

Galerii Leitud mõte.

Kevad 2020

Kui distantsõpe sunnib meid teistega distantsi hoidma, siis ikka on ju põnev vaadata, mida teised teevad ja kuidas neil läheb. Kehalises kasvatuses said õpilased ülesandeks jagada pilte oma lemmikspordialadest kasutades selleks koduseid ja käepäraseid vahendeid ning võimalusi. Siin valimik põnevamatest piltidest.

Praegusel ajal on liikumine eriti oluline. Luunja Kooli poisid tegelesid õpetaja Martin Pihli eestvedamisel kehalise kasvatuse tunni raames Google Art-iga, kirjutades liikumisäpiga oma nime kaardile. Mõned põnevamad tööd.

Tornid väljendavad inimese tungi taeva poole ja on kaitstuse ja ligipääsmatuse sümbol. Just tuletorn näitab teed ohutusse sadamasse. Ka kool on vaimuvalguse tuletorn. Nii oli ka neljandatel ja viiendatel klassidel ülesandeks ehitada käepärastest vahenditest tuletorni ja merd meenutav kompositsioon, et pöörata tähelepanu kaugõppele ja sellele, et iga laps on hetkel oma turvalises kodusadamas ja saadab koolile ja sõpradele tervitusi.