Alates 1. jaanuarist 2018 toitlustab meie koolis KUKKEL OÜ. Söökla on avatud õppetöö ajal kell 8-16.
1.-9. klassi õpilaste koolilõuna hind – 1,10 eurot.
10–12. klassi õpilaste koolilõuna hind – 1,40 eurot.
Luunja valla õpilastele on  koolilõuna tasuta. Tartu Linna, Kastre valla, Põlva valla, Kambja valla õpilastel tuleb maksta juurde:

1.-9. klass maksab juurde:
Jaanuar – 19 päeva x 0,10 = 1,90 eurot
Veebruar – 16 päeva x 0,10 = 1,60 eurot
Märts – 20 päeva x 0,10 = 2,00 eurot
Aprill – 16 päeva x 0,10 =  1,60 eurot
1.-8. klass maksab juurde:
Mai – 22 päeva x 0,10 = 2,20 eurot
Juuni 8 päeva x 0,10 = 0,80 eurot
9. klass
Mai  – 21 päeva x 0,10 = 2,10 eurot
10.-12. klass maksab juurde:
Jaanuar – 19 päeva x 0,40 = 7,60 eurot
Veebruar – 16 päeva x 0,40 = 6,40 eurot
Märts – 20 päeva x 0,40 = 8,00 eurot
10.-11. klass
Aprill – 16 päeva x 0,40 =  6,40 eurot
Mai – 22 päeva x 0,40 = 8,80 eurot
Juuni – 8 päeva x 0,40 = 3,20 eurot
12. klass
Aprill – 14 päeva x 0,40 = 6,00 eurot
PIKAPÄEVARÜHM  hind – 0,85 euro päev.
Jaanuar – 19 päeva x 0,85 = 16,15 eurot
Veebruar – 16 päeva x 0,85 = 13,60 eurot
Märts – 20 päeva x 0,85 = 17,00 eurot
Aprill – 13 päeva x 0,85 =  11,05 eurot
Mai – 22 päeva x 0,85 = 18,70 eurot

KOKKU 90 päeva x 0,85 = 76,50 eurot

Pikapäevarühma toiduraha maksmisel ootame ülekannet eelneva kuu 25. kuupäevaks, makseülekandel palume märkusesse kirjutada kindlasti lapse nimi, klass ja milliste päevade eest on tasutud.
Kukkel OÜ, telefon 5557 9703, 741 7351
Luminor Bank, konto a/a EE631700017003581247
kukkeloy@hot.ee

Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima    ja puuvilja programmiga   Joogivesi on sööklas tasuta kättesaadav  iga päev.Infot toidu allergiat põhjustavate toidu  koostisosade kohta on võimalik saada aadressilkukkeloy@hot.ee

KOOLILÕUNA MENÜÜ 15. – 18.04.2019

Köögivilaraguu-kanalihaga 250381,417,818,128,7
Punapeedi-õunasalat4031,30,20,23,4
Värske kapsa-porrusalat4029,70,60,74,8
PRIA PIIM 2,5%, keefir 2,5%kuni250
Koolileib , rukkileib 4098,62,50,825,4
Sepik, sai3087,81,20,322,7
Pirn PRIA 8036,20.30,38,5
Kokku 674,322,620,493,5
T E I S I P Ä E V
Värskekapsasupp (sealiha) 2502388,21212,5
Õunamahlatarretis vahukoorega 120/151875,62,323,9
Porgand PRIA 8033,710,47,7
PRIA PIIM 2,5%, keefir 2,5%kuni250
Koolileib, rukkileib4098,64225,4
Sepik, sai3087,72,81,522,7
Kokku 685,423,522,292,2
K O L M A P Ä E V
Hakklihakaste 1301483,82,28,3
Kartulipüree 75831,22,68,9
Pasta75971,90,810,4
Hiinakapsa-paprikasalat4028,50,20,13,2
Porgandi-redise salat4029,20,30,23
PRIA PIIM 2,5%, keefir 2,5%kuni250
Koolileib, rukkileib 4098,642,325,4
Sepik, sai 3087,82,81,522,7
Õun PRIA 8033,20,20,28,6
Kokku 713,521,123,6105,7
N E L J A P Ä E V
Hernesupp 200185,212,915,29,6
Granola-jogurtiga40/150125,50,33,120,3
PRIA PIIM 2,5%, keefir 2,5%kuni250
Koolileib, rukkileib 4098,64225,4
Sepik, sai 3087,82.81.522,7
Värske kapsas/lillkapsas PRIA8030,610.37,3
Kokku 685,521,722,6100,2
Nädala keskmine689,722,222,297,9

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 15. – 17.04.2019

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ
ESMASPÄEVKogus, gKcalValgud, gRasvad, g Süsivesikud, g
Singikaste1001143,13,74,8
Tatar13014532,124,5
Tomat4022,60,30,32,6
Piim15081,24,53,87,1
Koolileib3078,23,10,717,2
Kokku44113,710,656,2
T E I S I P Ä E V
Teftlid, külmkaste50/50248,34,95,627,5
Keedukartul130135
Porgand4028,20,20,13,8
Piim15081,24,53,87,1
Koolileib4078,23,10,717,2
Kokku435,912,710,255,6
K O L M A P Ä E V
Piima-lipsumakaronisupp250188,96,66,320,7
Või sepik juustu -ja kurgiga40/5/20/15128,34,33,525,7
Õun8032,20,20,28,2
Kokku349,411,11054,6