Toitlustus

Alates 1. jaanuarist 2018 toitlustab meie koolis KUKKEL OÜ. Söökla on avatud õppetöö ajal kell 8-16.
1.-9. klassi õpilaste koolilõuna hind – 1.10 eurot.
10–12. klassi õpilaste koolilõuna hind – 1.40 eurot.

Tartu linna, Tallinna, Kastre valla, Põlva valla, Kambja valla, Elva valla, Tartu valla ja Antsla valla õpilastel tuleb maksta juurde:

         1.-9. klassi õpilaste koolilõuna hind on päevas 1,21 eurot, millest lapsevanem maksab 0,21 eurot:

  • september – 21 päeva x 0,21 = 4,41 eurot
  • oktoober – 17 p x 0,21 = 3,57 eurot
  • november 21 p x 0,21 = 4,41 eurot
  • detsember 16 p x 0,21 = 3,36 eurot

     Kokku sept.-dets  75 p x 0,21 = 15,75 eurot

  • jaanuar – 15 päeva x 0,21 = 3,15 eurot
  • veebruar – 15p x 0,21 = 3,15 eurot
  • märts – 23 p x 0,21 = 4,83 eurot

     Kokku jaan -märts  53 p x 0,21 = 11,13 eurot

          10.-12. klassi õpilaste koolilõuna hind on päevas 1,55 eurot, millest lapsevanem maksab 0,55 eurot:

  • september – 21 päeva x 0,55 = 15,75 eurot
  • oktoober – 17 p x 0,55 = 9,35 eurot
  • november – 21 p x 0,55 = 11,55 eurot
  • detsember – 16 p x 0,55 = 8,80 eurot

      Kokku sept.-dets  75 p x 0,55 = 41,25 eurot

  • jaanuar – 15p x 0,55 = 8,25 eurot
  • veebruar – 15p x 0,55 = 8,25 eurot
  • märts – 23p x 0,55 = 12,65 eurot

   Kokku  jaan -märts  53 p x 0,55 =29,15 eurot     

  

  PIKAPÄEVARÜHMA eine  hind 2020/2021. õppeaastal – 1,00 eurot päev

  • September 18 päeva x 1,00 = 18 eurot
  • Oktoober 17 päeva x 1,00 = 17 eurot
  • November 20 päeva x 1,00 eurot = 20 eurot
  • Detsember 16 päeva x1,00 = 16 eurot
  • Jaanuar  15 päeva x 1,00 = 15 eurot
  • Veebruar 15 päeva x 1,00 = 15 eurot
  • Märts  23 päeva x  1,00 = 23 eurot

Pikapäevarühma toiduraha maksmisel ootame ülekannet eelneva kuu 25. kuupäevaks, makseülekandel palume märkusesse kirjutada kindlasti lapse nimi, klass ja milliste päevade eest on tasutud.

Kui toiduraha on tasutud aga laps puudub või mõnel muul põhjusel ei söö mingil päeval või perioodil pikapäeva toitu siis palun teavitada sellest koolisööklat hiljemalt enne kella 10.00

Kui toiduraha on tasumata aga lapsel oleks vaja süüa pikapäevatoitu, siis ka sellest tuleb teavitada koolisööklat hiljemalt enne kella 10.00


Kukkel OÜ, telefon 5557 9703, 741 7351
COOP PANK, konto a/a EE714204278615889800
kukkeloy@hot.ee

Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima ja puuvilja programmiga.   Joogivesi on sööklas tasuta kättesaadav  iga päev. Infot toidu allergiat põhjustavate toidu  koostisosade kohta on võimalik saada aadressil kukkeloy@hot.ee

KOOLILÕUNA MENÜÜ 01.03.2021-05.03.2021

E S M A S P Ä E V
Kogus Kcal gValgud gRasvad gSüsivesikud g
Riisiroog köögiviljade -ja sealihaga 250420,815,814,731,5
Värskekapsa-kurgisalat 4027,20,91,12,5
Peedi-punasekapsasalat kõrvitsaseemnetega 4028,80,632,7
PRIA Piim 2,5%, keefir 2,5%
Õun PRIA8033,20,20,27,6
Leivatoodete valik (3sorti) 4098,642,325,4
Sepik 3087,82,81,522,7
Kokku696,423,123,995,8
T E I S I P Ä E V
Kana-nuudlisupp 2502691312,312,5
Mustsõstrakissell vahukoorega135/15181,92,33,132,4
Leivatoodete valik (3sorti) 4098,64225,4
Sepik 3087,82,81,522,7
Porgand PRIA 8030,710,44,7
PRIA Piim 2,5%, keefir 2,5%
Kokku669,123,123,698,7
K O L M A P Ä E V
Veiselihakaste tomatitega 130176,78,511,27,5
Kartulipüree 7568,51,20,113,9
Pasta 7596,42312,5
Porgandi-lillkapsasalat 4035,132,62,6
Hiinakapsa-paprikasalat4030,400,52,4
Leivatoodete valik (3sorti) 4098,642,325,4
Sepik 3087,82,81,522,7
Pirn PRIA 8036,20,30,38,5
PRIA Piim 2,5%, keefir 2,5%
Kokku 656,721,921,697,9
N E L J A P Ä E V
Kalasupp 250247,210,214,58,2
Jogurti-kakaodessert marjamoosiga150208,51,22,440
Leivatoodete valik (3sorti) 4098,64225,4
Sepik 3087,82,81,522,7
Värske kapsas8030,610,11,3
PRIA Piim 2,5%,keefir 2,5%
Kokku 672,720,220,697,6
R E E D E
Azuu130138,510,6129,7
Keedukartul 7558,52,32,612,9
Tatar7587,52,73,215,4
Värskekapsa-porrusalat4028,21,71,92,1
Peedi-porgandisalat seesamiseemnetega4035,72,73,32,8
Pirn PRIA8036,20,30,38,6
Leivatoodete valik (3sorti) 4098,642,325,4
Sepik 3087,82,81,522,7
PRIA Piim 2,5%, keefir 2,5%
Kokku66123,623,199,5
Nädala keskmine671,22222,697,9

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 01.03.2021-05.03.2021

ESMASPÄEVKogus, gKcalValgud, gRasvad, gSüsivesikud, g