Alates 1. jaanuarist 2018 toitlustab meie koolis KUKKEL OÜ. Söökla on avatud õppetöö ajal kell 8-16.
1.-9. klassi õpilaste koolilõuna hind – 1,10 eurot.
10–12. klassi õpilaste koolilõuna hind – 1,40 eurot.
Luunja valla õpilastele on  koolilõuna tasuta. Tartu Linna, Kastre valla, Põlva valla, Kambja valla õpilastel tuleb maksta juurde:

1.-9. klass maksab juurde:
Jaanuar – 19 päeva x 0,10 = 1,90 eurot
Veebruar – 16 päeva x 0,10 = 1,60 eurot
Märts – 20 päeva x 0,10 = 2,00 eurot
Aprill – 17 päeva x 0,10 =  1,70 eurot
1.-8. klass maksab juurde:
Mai – 22 päeva x 0,10 = 2,20 eurot
Juuni 8 päeva x 0,10 = 0,80 eurot
9. klass
Mai  – 21 päeva x 0,10 = 2,10 eurot
10.-12. klass maksab juurde:
Jaanuar – 19 päeva x 0,40 = 7,60 eurot
Veebruar – 16 päeva x 0,40 = 6,40 eurot
Märts – 20 päeva x 0,40 = 8,00 eurot
10.-11. klass
Aprill – 17 päeva x 0,40 =  6,80 eurot
Mai – 22 päeva x 0,40 = 8,80 eurot
Juuni – 8 päeva x 0,40 = 3,20 eurot
12. klass
Aprill – 14 päeva x 0,40 = 6,00 eurot
PIKAPÄEVARÜHM  hind – 0,85 euro päev.
Jaanuar – 19 päeva x 0,85 = 16,15 eurot
Veebruar – 16 päeva x 0,85 = 13,60 eurot
Märts – 20 päeva x 0,85 = 17,00 eurot
Aprill – 17 päeva x 0,85 =  14,45 eurot
Mai – 22 päeva x 0,85 = 18,70 eurot

KOKKU 94 päeva x 0,85 = 79,90 eurot

Pikapäevarühma toiduraha maksmisel ootame ülekannet eelneva kuu 25. kuupäevaks, makseülekandel palume märkusesse kirjutada kindlasti lapse nimi, klass ja milliste päevade eest on tasutud.
Kukkel OÜ, telefon 5557 9703, 741 7351
Luminor Bank, konto a/a EE631700017003581247
kukkeloy@hot.ee

Oleme liitunud Euroopa Liidu koolipiima    ja puuvilja programmiga   Joogivesi on sööklas tasuta kättesaadav  iga päev.Infot toidu allergiat põhjustavate toidu  koostisosade kohta on võimalik saada aadressilkukkeloy@hot.ee

KOOLILÕUNA MENÜÜ 18.02. – 22.02.2019 a.

E S M A S P Ä E VKogus Kcal Valgud Rasvad Süsivesikud
Köögiviljaraguu-sealihaga 250381,417,818,128,7
Punapeedi-õunasalat4031,30,20,23,4
Hiina kapsa-kurgisalat4029,70,60,74,8
PRIA PIIM 2,5%, keefir 2,5%, maitsevesikuni250
Koolileib , rukkileib 4098,62,50,825,4
Sepik3087,81,20,322,7
Pirn PRIA 8036,20.30,38,5
Kokku 674,322,620,493,5
T E I S I P Ä E V
Kartuli-riisisupp (kanaliha) 2502388,21212,5
Mannavaht piimaga 100/1001875,62,323,9
Redis valge/värske kurk PRIA 8033,710,47,7
PRIA PIIM 2,5%, keefir 2,5%, maitsevesikuni250
Koolileib, rukkileib4098,64225,4
Sepik,3087,72,81,522,7
Kokku 685,423,522,292,2
K O L M A P Ä E V
Hakklihakaste 1301483,82,28,3
Kartulipüree 75831,22,68,9
Pasta75971,90,810,4
Värske kapsa-porrusalat4028,50,20,13,2
Porgandi-apelsinisalat4029,20,30,23
PRIA PIIM 2,5%, keefir 2,5%,maitsevesikuni250
Koolileib , rukkileib 4098,642,325,4
Sepik 3087,82,81,522,7
Õun PRIA 8033,20,20,28,6
Kokku 713,521,123,6105,7
N E L J A P Ä E V
Kala-kartulisupp 200185,212,915,29,6
Rullbiskviit kisselliga40/100125,50,33,120,3
PRIA PIIM 2,5%, keefir 2,5%, maitsevesikuni250
Koolileib, rukkileib 4098,64225,4
Sepik 3087,82.81.522,7
Värske kapsas/lillkapsas PRIA8030,610.37,3
Kokku 685,521,722,6100,4
R E E D E
Kanakaste seentega15021911,812,18,7
Keedukartul 7575,8.1,82,62,9
Piim 7587,52,73,715,4
Punapeedisalat hapukoorega 4030,30,30,31,4
Värske kapsa-õuna-sellerisalat 4032,40,20,22,3
PRIA PIIM 2,5%, keefir 2,5%, maitsevesikuni250
Koolileib, rukkileib 4098,642,325,4
Sepik 3087,82,81,522,7
Pirn PRIA8033,20,20,27,6
Kokku70123,822,9101,2
Nädala keskmine691,922,82398,6

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 18.02. – 22.02.2019 a.

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ
Kogus, gKcalValgud, gRasvad, g Süsivesikud, g
E S M A S P Ä E V
Hakklihapallid, külmkaste50/501247,16,76,8
Tatar1301994,62,822,6
Värske tomat4022,70,10,72
Marjajook15051,20025,5
Koolileib3078,23,10,717,2
Kokku475,111,814,774,1
T E I S I P Ä E V
Koorene kanapasta200230,37,95,621,5
Peedi-õunasalat4021,21,01,94,8
Kakao1801154,23,216,7
Koolileib4078,23,10,717,2
Kokku444,714,516,260,2
K O L M A P Ä E V
Piima-kruubisupp , või25022810,69,312,7
Võisepik pastetiga+paprika30/20/40122,33,33,029,2
Pirn8040,20,30,38,5
Kokku390,514,212,650,4
N E L J A P Ä E V
Pilaff-hakklihaga2002647,39,724,8
Värskekapsa-kurgisalat4027,20,40,73,1
Piim15081,24,53,87,1
Koolileib4078,23,10,717,2
Kokku450,615,314,952,2
Nädala keskmine440,11414,659,2