40. lend
Klassijuhataja Tiina Rosi
1 Anastasia Ivanova
2 Maria Ivanova
3 Keiro Jääger
4 Karlis Kattus
5 Kristjan Kattus
6 Egert Kevvai
7 Karl Johannes Laanesaar
8 Villem Madisson
9 Karlis-Dimo Mamedov
10 Helar Oolberg
11 Grete Pakler
12 Markko Poljakov
13 Oliver Reinmägi
14 Erik Rešetov
15 Erki Roots
16 Egert Rumjantsev
17 Elisa Salu
18 Liisbeth Soosaar
19 Stella Värnomasing

9. A klass
Klassijuhataja Elve Raja1 Eliise Altmäe
2 Sandra Hani
3 Keidi Kasuk
4 Heidy Loikonen
5 Rinaldo Oknov
6 Elis Opmann
7 Angelika Pohla
8 Rasmus Rekker
9 Kristina Roots
10 Markus Rämmeld
11 Siim-Sulev Saimre
12 Tanel Saimre
13 Marcus Robin Soo
14 Steven Tilgar

9. B klass
Klassijuhataja Heli Paal1 Kristjan Arro
2 Cärolyn Dietrich
3 Henry-Heiki Ein
4 Henri Hainla
5 Holger Hajanen
6 Mihkel Karus
7 Getter Lauk
8 Rasmus Muuli
9 Egle Oolberg
10 Robin-Johannes Padar
11 Jasmin Saar
12 Markos Tadolder
13 Astrid Uus

39. lend
Klassijuhataja Agne Solba
1 Kelen Adosson
2 Markus Alaveer
3 Mike-Erik Kask
4 Mikk-Sander Koido
5 Carola Kuus
6 Cärolin Kõiv
7 Teodor Leheste
8 Laura Murumets
9 Marite Pino
10 Sanna Podekrat
11 Teele Puur
12 Andres Rosenstein
13 Ilona Šarova
14 Elise Viljak
15 Richard Võsu
16 Karlis Õnneleid

9. A klass
Klassijuhataja Krista Kadarpik
1 Karolin Gubinski
2 Eleri Juss
3 Cady-Ly Krimberg
4 Karl Nõupuu
5 Kaspars Perkon
6 Egon Puksa
7 Tauri Saaremaa
8 Christin Sepp
9 Elise-Andrea Sula
10 Steven Tammesoo
11 Markus Vään

9. B klass
Klassijuhataja Krista Kadarpik
1 Kaimar Aali
2 Keiu Keerd
3 Märt Kutsar
4 Mindi Kuustemäe
5 Karmen KÜNgas
6 Kätlin Küngas
7 Anni Marii Lepik
8 Levo Lukk
9 Kenno Mat
10 Mattias Orasson
11 Evella-Andrea Rosenstein
12 Diana Tõnutare
13 Gerret Ustav

38. lend
Klassijuhataja Silver Neps
1 Merilyn Dietrich
2 Stella Dööring
3 Liis Kesa
4 Liina Larm
5 Angeli Lea
6 Kermo Liblik
7 Helen Meier
8 Elis Oolberg
9 Birko Peegel
10 Kelly Rammul
11 Mona Roots(Urd)
12 Heliis Reinmägi
13 Merilin Tohvre-Baranov
14 Anett Tuisk
15 Raivo-Jaan Õunpuu

9. klass
Klassijuhataja Eve Paap
1 Rain Filippov
2 Kasandra Grossthal
3 Kärt Grossthal
4 Jürgen Kukk
5 Karoliine Laaneoja
6 Robin Matsi
7 Hanna-Liisa Murd
8 Harley Murumets
9 Krista Mürk
10 Hanna Otsus
11 Tanel Padar
12 Uku parkja
13 Edgar Pintšuk
14 Heilika Põhjala
15 Joonas Pärnalaas
16 Mann Rask
17 Riian Rõuk

37. lend
Klassijuhataja Eve Paap
1 Žanna Drõnina
2 Heleriin Ein
3 Tanel Ennok
4 Kristo Joonas
5 Eliise Kass
6 Erki Kesküla
7 Sandra Kollom
8 Annely Kõrvel
9 Andre Lepik
10 Piia Matsi
11 Merilyn Must
12 Marttin Poljakov
13 Marek Šarov
14 Dajana Tammik
15 Minni Treier
16 Liis Tuulik

9. klass
Klassijuhataja Tiina Rosi
1 Anastasia Ivanova
2 Maria Ivanova
3 Karlis Kattus
4 Kristjan Kattus
5 Aigar Koger
6 Karl Johannes Laanesaar
7 Villem Madisson
8 Karlis-Dimo Mamedov
9 Helar Oolberg
10 Grete Pakler
11 Markko Poljakov
12 Jan Pärn
13 Riin Rand
14 Erik Rešetov
15 Egert Rumjantsev
16 Tauri Tadolder
17 Jaanus Tammesoo
18 Stella Värnomasing

36. lend
Klassijuhataja Veera Annus
1 Evart Meriliis
2 Kaasik Kaidi
3 Kõiv Nele
4 Küngas Kati
5 Mikotalo Raina
6 Paas Martin
7 Suits Hardy
8 Suits Henry
9 Tisler Indrek
10 Vassila Birgit

9. a klass
Klassijuhataja Maigi Varusk
1 Aljoškin Kristjan
2 Kuusmaa Age
3 Kõiv Cärolin
4 Käärik Kevin
5 Murumets Laura
6 Mägila Jandre
7 Perkon Edgars
8 Pillau Stiina-Maria
9 Pino Marite
10 Puur Teele
11 Vaab Lenna Diana
12 Vissor Hans Erik

9. b klass
Klassijuhataja Reet Leidik
1 Adosson Kelen
2 Aul Deily
3 Elmend Räni
4 Kuus Carola
5 Kuustemäe Malve
6 Lempu Kahro
7 Liivak Aksel
8 Lääts Sandra
9 Maalmann Angelica
10 Ojamaa Mattias
11 Podekrat Sanna
12 Porro Karl Jürgen
13 Rosenstein Andres
14 Šarova Ilona
15 Villem Elina

35. lend
Klassijuhataja Heli Paal
1 Anissimov Aleksei
2 Elmend Eva Helen
3 Juss Kätlin
4 Kangur Merlyn
5 Päll Oliver
6 Roopalu Kristjan
7 Suigussaar Sander
8 Värnomasing Andreas

9.klass
Klassijuhataja Reet Leidik
1 Ahvenaine Aleksander
2 Anissimov Mihhail
3 Anissimov Viktor
4 Dietrich Merilyn
5 Dööring Stella
6 Hint Lisabeth
7 Kartsep Kristiin
8 Kesa Liis
9 Meier Helen
10 Mägila Jandre
11 Oolberg Elis
12 Pino Kristella
13 Rand Sander
14 Tikk Kaido
15 Tohvre-Baranov Merilin
16 Toomra Gerli
17 Tuisk Anett
18 Valli Heiko

34. lend
Klassijuhataja Silver Neps
1 Erki Ertmann
2 Nauro Kuusmaa
3 Madli Kõiv
4 Kristi Kärner
5 Kurmet Küüts
6 Signe Lepaste
7 Eleri Lillemäe – kuldmedal
8 Kristjan Lokko
9 Eliisa Nigol
10 Birgit Pai
11 Mihkel Parkja
12 Alar Pastik
13 Laura Pirbe
14 Raimond Ristimägi
15 Gea Roost
16 Helis Soe – hõbemedal
17 Helen Suits
18 Priit Toomsoo

9. klass
Klassijuhataja Margit Laidvee
1 Janar Aunapuu
2 Heleriin Ein
3 Silver Filippov
4 Piia Paula Hallast
5 Kristopher Janno
6 Erki Kesküla
7 Remo Kiisla
8 Jessica Kiudorv
9 Karl Kevin Klais
10 Kristjan Kull
11 Piia Matsi
12 Raine Mikotalo
13 Kevin Pihu
14 Marttin Poljakov
15 Teele Reissaar
16 Rasmus Saarejõe
17 Kairo Tamsalu
18 Esko Võõbus

33. lend
Klassijuhataja Margit Mõttus
1 Maarika Jürgenson
2 Kasper Kase
3 Merilin Kõiv
4 Marta Madisson
5 Gerda Padar
6 Maret Parkja
7 Agne Pastik
8 Tiina Patto
9 Anna-Liisa Pärnalaas
10 Rainer Rand
11 Pille-Riin Roonurm
12 Evelin Saks
13 Silja Segal
14 Ele Tuvi
15 Eve Tuvi
16 Mia Viitkar

9. klass
Klassijuhataja Veera Annus
1 Jürgen Jalas
2 Kaisa-Liisa Jazõkov
3 Kaidi Kaasik
4 Kelly-Krette Kase
5 Annika Kesa
6 Nele Kõiv
7 Kati Küngas
8 Raul Lepaste
9 Kairit Lood
10 Kati Lukk
11 Janete Meos
12 Raina Mikotalo
13 Martin Paas
14 Mati Palloson
15 Henri Põhjala
16 Hardy Suits
17 Henry Suits
18 Kairi Tamsalu
19 Indrek Tisler
20 Loolo Treial
21 Oleg Tusin
22 Birgit Vahi

32. lend
Klassijuhataja Aita Arjukese
1 Jekaterina Goršenina
2 Helena Kase
3 Henry Kelus
4 Andres Kiik
5 Kerttu Kompus
6 Kaspar Konist
7 Karl Koort
8 Kadri Kungla
9 Meeri Kuustemäe
10 Kristin Kõiv
11 Merilin Laurson
12 Sigrit Paide
13 Raido Põld
14 Iti Mai Raudsepp
15 Martin Rooni
16 Janno Saks
17 Mait Suigusaar
18 Jaanika Toru
19 Liis Vaher

9. klass
Klassijuhataja Vilma-Ingrit Aunapuu
1 Eva Helen Elmend
2 Rauno Ernits
3 Markus Hanson
4 Liina Jalas
5 Kätlin Juss
6 Merlyn Kangur
7 Argo Koger
8 Kaupo Lembinen
9 Kristjan Lomp
10 Jaanus Mägila
11 Janar Mägila
12 Marilin Soe
13 Merilin Soe
14 Arvo Soosalu
15 Kaspar Tannenberg
16 Pipi Treial
17 Taavi Tõnutare
18 Age Uibo
19 Elvo-Elmut Uuk
20 Birgit Vassila
21 Andres Värnomasing

31. lend
Klassijuhataja Ülle Tõnutare ´
1 Olavi Ala
2 Helena Aunap
3 Eva Knoll
4 Enrico Laine
5 Tauri Lepaste
6 Ahti Maa
7 Elin Mänd
8 Kaisa Parm
9 Jakob Punder
10 Kadri Tamm
11 Agne Tiits
12 Maris Tuvik
13 Maris Ustav
14 Sigrit Viira
15 Tõnis Villem
16 Evelin Vohla
17 Even Vohla

9. A klass
Klassijuhataja Silver Neps
1 Pille Korobov
2 Karol Kraus
3 Nauro Kuusmaa
4 Merli Kuustemäe
5 Madli Kõiv
6 Signe Lepaste
7 Eleri Lillemäe
8 Kristjan Lokko
9 Eerik Muuli
10 Birgit Pai
11 Mihkel Parkja
12 Alar Pastik
13 Maarja Poska
14 Raimond Ristimägi
15 Gea Roost
16 Sandra Ruus
17 Helis Soe
18 Katrin Tikk
19 Priit Toomasoo

9. B klass
Klassijuhataja Tiina Rosi
1 Birgit Jekimov
2 Andreas Laine
3 Teele Lambing
4 Erik Lellep
5 Alari Lok
6 Meelis Orav
7 Rasmus Pihu
8 Rubert Saks
9 Merilin Vaht

30. lend
Klassijuhataja Anneli Jõgioja
1 Julia Fokova
2 Evely Haaviste
3 Arvi Kiik
4 Kristjan Kirsimäe
5 Kristiina Koor
6 Marianne Kurvits
7 Karole Kutsar
8 Kadri Laurimaa
9 Marko Lembinen
10 Mikk Narusberg
11 Taave Neemre
12 Kristi Oolberg
13 Krista Palopääl
14 Kadri Pluum
15 Ahto Poljakov
16 Daile Pärnsalu
17 Sander Ristimägi
18 Mikk Saaristu
19 Kati Salumets
20 Markko Salumäe
21 Marie-Heleene Vares
22 Kristiina Virro

9. A klass
Klassijuhataja Heli Paal
1 Angelika Drozdova
2 Ändi Hint
3 Liisi Jalas
4 Kasper Kase
5 Varje Kass
6 Virje Kass
7 Tuuli Kägo
8 Steven Laurson
9 Gert Lembinen
10 Ivar Lembinen
11 Marta Madisson
12 Gerda Padar
13 Agne Pastik
14 Rainer Rand
15 Triin Soosalu
16 Tõnis Tõnutare

9. B klass
Klassijuhataja Margit Mõttus
1 Remo Altmäe
2 Kristin Jesse
3 Kermo Jõgar
4 Maarika Jürgenson
5 Merilin Kõiv
6 Simmo Paklinski
7 Anna-Liisa Pärnalaas
8 Raidar Püll
9 Ranet Püll
10 Pille-Riin Roonurm
11 Liis Sild
12 Margo Tiidla
13 Margus Tilgar
14 Toomas Tilgar

29. lend
Klassijuhataja Reet Leidik
1 Martin Adler
2 Marten Apsolon
3 Joosep Aul
4 Janek Hussar
5 Kairi Ivandi
6 Ertti Kaskelainen
7 Ilona Kivisikk
8 Katri-Kaisa Konrad
9 Kaiko Krevald
10 Krista Kuusk
11 Erle Kännaste
12 Maarja Laanesaar
13 Heiko Mertsina
14 Merlin Mišukova
15 Olaf Padar
16 Katrin Pill
17 Pille Pärand
18 Kadi Pärn
19 Riina Rešetova
20 Maarja Rooma
21 Reilika Rüütel
22 Liis Sandre
23 Maria Soonberg
24 Siim Terav
25 Kristo Tilgar

9. A klass
Klassijuhataja Aita Arjukese
1 Hanson Martin
2 Hilpus Marko
3 Kase Helena
4 Kiik Andres
5 Koort Karl
6 Kungla Kadri
7 Kungla Karel
8 Kõiv Kristel
9 Maine Kermo
10 Muuli Kristjan
11 Orljuk Janar
12 Ostik Martin
13 Põld Raido
14 Pärnalaas Andres
15 Treial Alo
16 Uuk Elvis
17 Vaher Liis

9. B klass
Klassijuhataja Elve Raja
1 Aben Anti
2 Elming Kerli
3 Haan Andre
4 Hani Kahro
5 Jesse Artur
6 Juhanson Merily
7 Kompus Kerttu
8 Konist Kaspar
9 Kuustemäe Meeri
10 Kägo Timo
11 Laurson Merili
12 Mõik Priit
13 Paide Sigrit
14 Toru Jaanika

28. lend
Klassijuhataja Veera Annus
1 Taivo Anijärv
2 Katrina Belov
3 Moris Dietrich
4 Johanna Jodsche
5 Tõnis Juht
6 Annika Kala
7 Gerli Karina
8 Kadi Kerner
9 Sven Kiik
10 Rene Laabus
11 Leelo Laanesaar
12 Katrin Mišukova
13 Lydon Mürgimäe
14 Mairo Paas
15 Ahti Saar
16 Rando Sarapuu
17 Anna Zahharova

9. A klass
Klassijuhataja Ülle Tõnutare
1 Ala Olavi
2 Anijärv Tarmo
3 Aul Leiky
4 Dietrich Ingrid
5 Kaasik Silver
6 Kalda Kaidi
7 Kerner Madis
8 Korobov Jaan
9 Kuusik Maria
10 Lodeikin Birgit
11 Markus Timo
12 Nokkur Helen
13 Paap Rauno
14 Palusoo Germo
15 Parm Kaisa
16 Pulk Geelika
17 Punder Jakob
18 Pärn Jane
19 Rüütel Mihkel
20 Tiits Agne
21 Tikk Kalle
22 Vahaste Maris
23 Villem Tõnis

9. B klass
Klassijuhataja Katrin Saart
1 Haljaste Toomas
2 Jõgar Liis
3 Laine Enrico
4 Lambing Terje
5 Lepaste Tauri
6 Lääts Nelli
7 Maa Ahti
8 Metsanurk Kristina
9 Orumaa Rainer
10 Padar Ronald
11 Paide Jaanika
12 Parkja Maret
13 Peterson Karl-Gustav
14 Praakli Merle
15 Roonurm Rauno
16 Räst Kristiina
17 Räst Kristo
18 Sepp Marko
19 Tamm Kadri
20 Toomsoo Pirjo
21 Ustav Maris
22 Viira Sigrit
23 Vohla Evelin
24 Vohla Even

27. lend
Klassijuhataja Margit Laidvee
1 Aavola Laura
2 Arike Kadri
3 Edenberg Meeli
4 Ivandi Kristina
5 Jakobson Karl
6 Jõgi Helen
7 Kapp Anve
8 Keskoja Jaanus
9 Kingsepp Janno
10 Lilo Kaisa
11 Loorits Kaie
12 Ojaperv Sigrid
13 Okkas Kati
14 Padar Meelis
15 Saaremaa Kairit
16 Teder Leiki
17 Ustav Emma

9. A klass
Klassijuhataja Vilma Aunapuu
1 Drozdova Kristina
2 Dööring Sandra
3 Haljate Tea
4 Hummal Gea
5 Järveots Mariliis
6 Kobina Viktoria
7 Laur Ardo
8 Pulk Annika
9 Ristimägi Sander
10 Saar Ermo
11 Saaristu Mikk
12 Salumäe Marika
13 Salumäe Markko
14 Suurmann Tago
15 Vaher Maarja
16 Ümarik Tiina
17 Ümarik Tiiu

9. B klass
Klassijuhataja Anneli Jõgioja
1 Hilpus Jürgen
2 Juht Madis
3 Kaur Sirje
4 Kiik Arvi
5 Laurimaa Kadri
6 Lembinen Marko
7 Meronen Martti
8 Mets Siiri
9 Ojaperv Kairi
10 Ojaperv Silver
11 Praakle Iivika
12 Praakli Sirle
13 Roost Ardo
14 Reiljan Küllike
15 Reiljan Marko
16 Tartu Priit
17 Tenno Indrek

26. lend
Klassijuhataja Ülle Tõnutare
1 Aasma Merili
2 Anijärv Tõnis
3 Juhanson Merily
4 Järv Joosep
5 Kekkonen Kersti
6 Kurvits Esko
7 Ojandu Liis
8 Paju Sirli
9 Perkon Janis
10 Põkka Tarmo
11 Rebane Aladar
12 Rooma Kaido
13 Sell Maiu
14 Sepp Kristina

9. A klass
Klassijuhataja Karin Veske
1 Aul Joosep
2 Järv Mihkel
3 Karus Mari
4 Keskoja Madis
5 Kuusk Krista
6 Kännaste Erle
7 Laanesaar Maarja
8 Laine Kristi
9 Laurimaa Heli
10 Lõhmus Levar
11 Parkja Priit
12 Pohla Leane
13 Pärn Kadi
14 Reintamm Maret
15 Tenno Allan
16 Tenno Jonas
17 Terav Siim
18 Ungur Oksana

9. B klass
Klassijuhataja Reet Leidik
1 Adler Martin
2 Hussar Janek
3 Ivandi Kairi
4 Kikkas Raivo
5 Lepik Jaanus
6 Mertsina Heiko
7 Mikotalo Rain
8 Mišukova Merlin
9 Nava Eike
10 Okkas Tanel
11 Paap Mario
12 Padar Olaf
13 Panksepp Ragnar
14 Pill Katrin
15 Rooma Maarja
16 Sandre Liis
17 Taaber Triinu

25. lend
Klassijuhataja Heli Paal
1 Arjukese Aile
2 Israel Taivo
3 Joonas Piret
4 Juur Margus
5 Koort Hedi
6 Kuldma Kadri
7 Kõiv Liina
8 Lambing Tõnu
9 Oss Marilin
10 Paide Ragnar
11 Soonberg Maarja
12 Tohvre Erich

9. A klass
Klassijuhataja Veera Annus
1 Belov Katrina
2 Jodsche Johanna
3 Kaur Riho
4 Lilo Antti
5 Lodeikin Kristi
6 Lukk Urve
7 Oinus Tiit
8 Paas Gerli
9 Padar Heiki
10 Praakle Asti
11 Põllu Ailiis
12 Rekker Elari
13 Roonurm Ragne
14 Sarapuu Rando
15 Zahharova Anna
16 Taaber Tanel
17 Vesi Kristjan

9.B klass
Klassijuhataja Anne Ereline
1 Aben Anella
2 Dietrich Marlen
3 Dietrich Moris
4 Hiiemäe Kairo
5 Juht Tõnis
6 Kala Annika
7 Karina Gerli
8 Laanesaar Leelo
9 Laine Lauri
10 Mišukova Katrin
12 Orumaa Rando
12 Paas Mairo
13 Suurmann Timo
14 Tiidla Raido
15 Viira Birgit
16 Õunapuu Maris

24. lend
Klassijuhataja Aita Arjukese
1 Eelmäe Heili
2 Ivandi Katrin
3 Ivandi Thea
4 Kaasik Age
5 Kõiv Kristel
6 Lehola Tauri
7 Liiv Hannes
8 Lätt Ranno
9 Padar Andres
10 Persidski Ando
11 Praakle Elika
12 Saar Evar
13 Sats Riin
14 Tammoja Peeter
15 Vaher Margit
16 Vohla Eilika

9. A klass
Klassijuhataja Sirje-Rutt Kern
1 Aben Annely
2 Edenberg Meeli
3 Kaur Raivo
4 Kerner Kadi
5 Keskoja Jaanus
6 Kikkas Karin
7 Kiljak Kristina
8 Kingsepp Janno
9 Kompus Karmen
10 Laas Tõnis
11 Lõhmus Lever
12 Ojaperv Sigrid
13 Reissaar Ervin
14 Ribelus Ursula
15 Saaristu Anu
16 Solna Taivo
17 Tilgar Kristo
18 Ulst Katrin
19 Vassila Magnus
20 Vestmann Terje

9.B klass
Klassijuhataja Ano Roopalu
1 Aavola Laura
2 Arike Kadri
3 Hilpus Ave
4 Ivandi Kristina
5 Jõgar Kuido
6 Kapp Anve
7 Kuusik Joosep
8 Kuuslap Reimo
9 Lilo Kaisa
10 Lukk Urmas
11 Meigas Janne
12 Müürisepp Koit
13 Okkas Kati
14 Orumaa Reilika
15 Praakle Birgit
16 Saaremaa Kairit
17 Ustav Emma

23. lend
Klassijuhataja Katrin Saart
1 Elender Ene
2 Ivandi Teet
3 Kont Evelyn
4 Kullaste Killu
5 Mišukova Anneli
6 Ostra Andres
7 Pekler Raina
8 Pellenen Piret
9 Plado Maris
10 Suit Lauri
11 Tents Jaana
12 Uri Juhani
13 Veider Tarmo

9. klass
Klassijuhataja Anneli Jõgioja
1 Aasma Merili
2 Alliksaar Ave
3 Boisen Egle
4 Edenberg Maily
5 Eelmäe Maarika
6 Ivanov Mihhail
7 Järv Joosep
8 Kurvits Esko
9 Lepik Janno
10 Lukk Ülar
11 Paabut Jaanus
12 Padar Meelis
13 Paju Sirli
14 Perkon Janis
15 Pern Teele
16 Põkka Tarmo
17 Rooma Kaido
18 Saar Annika
19 Tilgar Kadi
20 Teder Raimond

22. lend
Klassijuhataja Vilma Aunapuu
1 Arjukese Veiko
2 Arula Viljar
3 Heinsoo Olga
4 Hussar Egon
5 Ivandi Kuldar
6 Liiv Signe
7 Marmor Egne
8 Metsik Kaie
9 Paap Monika
10 Paap Katre
11 Pedajas Signe
12 Randver Liina
13 Rooma Merlin
14 Saks Kärt
15 Tamberg Bret
16 Tiirik Anne
17 Vaher Marek

9. A klass
Klassijuhataja Jaanika Palm
1 Arjukese Aile
2 Aunapuu Aune
3 Firrer Igor
4 Juur Margus
5 Koort Hedi
6 Kuldma Kadri
7 Laumets Anneli
8 Meigas Janar
9 Mõtsnik Märt
10 Paide Ragnar
11 Punder Triinu
12 Saaremaa Mario
13 Tomson Lauri

9.B klass
Klassijuhataja Heli Paal
1 Hallast Piret
2 Juhanson Merily
3 Konist Kadri
4 Kõiv Liina
5 Lambing Tõnu
6 Lilo Elis
7 Meus Taivi
8 Mišukova Heli
9 Oss Marilin
10 Raav Kerstin
11 Rekker Taavi
12 Rooma Meelis
13 Rooma Roger
14 Saar Peedu
15 Tohvre Erich

21. lend
Klassijuhataja Silvi Saar
1 Arula Virgo
2 Eelmäe Andro
3 Ivandi Kuido
4 Juhanson Anneli
5 Koorberg Sille
6 Kurvits Elmo
7 Laagus Lagle
8 Maidla Triinu
9 Parkja Kirstjan
10 Pedajas Egge
11 Persidski Tiia
12 Pill Rainer
13 Puidak Sirle
14 Ratassepp Kai
15 Raudsepp Alar
16 Rooma Kairi
17 Saar Ervi
18 Tents Jaanus
19 Veider Anneli

9. A klass
Klassijuhataja Aita Arjukese
1 Alla Risto
2 Ereline Piret
3 Ivandi Katrin
4 Kansvei Kristin
5 Kerner Liis
6 Kerner Tanel
7 Kõiv Kristel
8 Muttik Nele
9 Padar Andres
10 Persidski Ando
11 Piho Krista
12 Pillesaar Tarvi
13 Praakle Elika
14 Raig Taavi
15 Rekker Tarvo
16 Sell Tiia
17 Sprivul Aija
18 Tamberg Birgit
19 Tuhkanen David
20 Uudam Jane

9. B klass
Klassijuhataja Reet Leidik
1 Eelmäe Heili
2 Hinto Heli-Mai
3 Hinto Tarmo
4 Ivandi Thea
5 Jürgenson Daisi
6 Kaasik Age
7 Lepik Janek
8 Liiv Hannes
9 Lumi Kristo
10 Muuga Sigmar
11 Müürisepp Eha
12 Oinus Age
13 Saar Evar
14 Saks Siret
15 Siim Aive
16 Siion Indrek
17 Tammoja Peeter
18 Teras Kairi
19 Trifanov Rain
20 Veider Kadri
21 Viirnurm Heli
22 Vohla Eilika

20. lend
Klassijuhataja Ülle Tõnutare
1 Eelmäe Ain
2 Haljasorg Anneli
3 Hansen Astrid
4 Ivandi Triin
5 Joonas Priit
6 Lukk Ülle
7 Maksimik Kairi
8 Pedajas Gea
9 Songe Merje
10 Sprivul Vahur
11 Uibo Riina
12 Viksi Egle

9. klass
Klassijuhataja Lia Hanschmidt
1 Alla Raili
2 Hinto Tarmo
3 Ivandi Teet
4 Kont Evelyn
5 Meier Meelis
6 Meus Tarmo
7 Mišukova Anneli
8 Moondu Mallor
9 Ostra Andres
10 Pekler Raina
11 Pern Tanel
12 Rätsep Meelis
13 Selter Tarmo
14 Suik Marianne
15 Suit Lauri
16 Tents Jaana
17 Tomson Kati
18 Vaasna Tõnu
19 Vahtra Kristiina
20 Veider Kaidi
21 Veider Tarmo

19. lend
Klassijuhataja Veera Annus
1 Haljasorg Mikk
2 Koduvere Ilmar
3 Koort Leino
4 Leidik Riina
5 Ostra Liilia
6 Post Mart
7 Ratassepp Ain
8 Ritson Aivar
9 Sandre Andres
10 Vaino Hagne
11 Vohla Christina

9. A klass
Klassijuhataja Aili Sprivul
1 Annus Ainar
2 Arzentjeva Olga
3 Dovnar Taavi
4 Hussar Egon
5 Ivanov Aleksei
6 Kristovald Ardi
7 Leidik Rainer
8 Liiv Signe
9 Marmor Egne
10 Muttik Jane
11 Oja Ailen
12 Paap Monika
13 Pedajas Signe
14 Pern Taavi
15 Saarejõe Kätlin
16 Saks Kärt
17 Sirendi Eiko
18 Sõber Janar
19 Tamberg Bret
20 Tiirik Anne
21 Veider Kristine

9. B klass
Klassijuhataja Vilma Aunapuu
1 Arjukese Veiko
2 Arula Viljar
3 Belov Roman
4 Ivandi Kuldar
5 Jürgenson Kaire
6 Kuusk Pille-Riin
7 Lembinen Jaanus
8 Maidle Merlis
9 Mardisalu Sven
10 Metsik Kaie
11 Meus Siiri
12 Nuka Karis
13 Ojamaa Andres
14 Paap Katre
15 Praakle Herle
16 Randver Liina
17 Ratassepp Karin
18 Rooma Merlin
19 Rosenstein Annika
20 Ulst Külli
21 Uudam Angela
22 Vohla Küllo

18. lend
Klassijuhataja Reet Leidik
1 Arjukese Ave
2 Erik Tarmo
3 Ernits Urme
4 Hajanen Sven
5 Hindok Gaddy
6 Häidkind Maire
7 Jüriado Kristina
8 Koorberg Pille
9 Kuusk Edith
10 Metsik Kaari
11 Ostra Lembit
12 Raja Erkki
13 Saar Maidu
14 Saks Urmas
15 Songe Meelis
16 Suik Kaupo
17 Tamm Loona
18 Tohvre Sigrid
19 Veinberg Annika
20 Visnapuu Jaana

9. A klass
Klassijuhataja Silvi Saar
1 Alla Rando
2 Arula Virgo
3 Eelmäe Andro
4 Hanschmidt Ardo
5 Hussar Argo
6 Ivandi Kuido
7 Juur Kätlin
8 Kari Urve
9 Killak Kaspar
10 Koorberg Sille
11 Laagus Lagle
12 Lepp Tanel
13 Lõhmus Lenar
14 Lüüsi Tea
15 Metsik Viljar
16 Padar Margus
17 Pedajas Egge
18 Piil Kaari
19 Reintamm Erika
20 Pill Rainer
21 Rooma Kairi
22 Saar Ervi
23 Tents Jaanus
24 Traat Kairo
25 Tundo Triinu
26 Veider Anneli
27 Veider Anno
28 Veinberg Veiko

9.B klass
Klassijuhataja Ilme Sõber
1 Hindok Kai
2 Hussar Erki
3 Juhanson Anneli
4 Kollom Meeli
5 Kotov Kaupo
6 Krill Heili
7 Kurvits Elmo
8 Lukk Ulvi
9 Maidla Triinu
10 Müürisepp Eve
11 Oss Margus
12 Persidski Tiia
13 Pilipenko Kristina
14 Puidak Sirli
15 Põder Annika
16 Raav Kätlin
17 Ratassepp Kai
18 Raudsepp Alar
19 Soe Priit
20 Vares Veljo
21 Vestmann Maire

17. lend
Klassijuhataja Anneli Jõgioja
1 Annus Anne
2 Ernits Jalmar
3 Glase Kristo
4 Hanschmidt Dagne
5 Kadai Ave
6 Kari Heli
7 Keerdo Kaimo
8 Kullaste Kim
9 Küng Kajar
10 Laagus Marge
11 Mäger Imbi
12 Peterson Kristi
13 Rosenstein Andrus
14 Rumjantseva Piret
15 Sprivul Toomas
16 Sõber Janek
17 Tasane Aarne
18 Tohvre Evelin
19 Uueda Raili
20 Vesselov Andres

9. A klass
Klassijuhataja Elve Raja
1 Belov Andero
2 Eelmäe Ain
3 Eisberg Gerli
4 Haljasorg Anneli
5 Hallast Pille
6 Ivandi Triin
7 Kadai Ingrid
8 Keerdo Kaido
9 Kuningas Marius
10 Lepp Ly
11 Lukk Ülle
12 Noormägi Janar
13 Pedajas Gea
14 Rammo Mihkel
15 Saar Anti
16 Songe Merje
17 Uibo Riina
18 Veider Lilian
19 Viksi Egle

9. B klass
Klassijuhataja Heli Paal
1 Altmäe Maia
2 Altmäe Gunnar
3 Firrer Ilona
4 Hansen Astrid
5 Kade Sirje
6 Kirk Jana
7 Liiva Kaire
8 Maksimik Kairi
9 Pedajas Peeter
10 Rumjantsev Peep
11 Savisaar Gerli
12 Savisaar Kristo
13 Tammoja Jane
14 Toomel Aapo
15 Ulst Imre

16. lend
Klassijuhataja Aita Arjukese
1 Hallast Priit
2 Hinno Kaja
3 Häidkind Tanel
4 Karu Ave
5 Kurvits Maarika
6 Lambing Merle
7 Maamets Peeter
8 Nõgesmäe Eveli
9 Paju Maarja
10 Raal Eda
11 Raudoja Agne
12 Reben Monika

9. A klass
Klassijuhataja Ano Roopalu
1 Alla Reet
2 Haljasorg Mikk
3 Hein Helia
4 Koduvere Ilmar
5 Koort Leino
6 Kristovald Aigar
7 Leidik Riina
8 Meus Rein
9 Ostra Liilia
10 Padar Kaie
11 Padar Kaire
12 Peterson Liis
13 Pauksoo Aivo
14 Post Mart
15 Põllu Heie
16 Rein Sigrid
17 Ritson Aivar
18 Solna Jaanus
19 Suik Jüri
20 Vaino Hagne
21 Vohla Christina

9. B klass
Klassijuhataja Veera Annus
1 Kuus Virko
2 Käiro Margo
3 Laaneoja Gea
4 Meigas Marge
5 Merilaine Lagle
6 Nuka Janika
7 Paap Eike
8 Pihlo Janek
9 Ratassepp Ain
10 Sandre Andres
11 Toim Veiko
12 Unt Eiko

15. lend
Klassijuhataja Lia Hanschmidt
1 Arike Merle
2 Aunapuu Merili
3 Kadai Anneli
4 Kade Aivar
5 Karelson Viive
6 Kurvits Monika
7 Orrin Oliver
8 Paabo Indrek
9 Parkja Katrin
10 Peedoson Taivo
11 Poom Anu
12 Soo Avo
13 Taaramäe Taavi
14 Tammoja Janno

9. A klass
Klassijuhataja Reet Leidik
1 Arjukese Ave
2 Dovnar Tanel
3 Eensalu Triinu
4 Erik Tarmo
5 Hindok Gaddy
6 Häidkind Maire
7 Jõgiaas Aivo
8 Jüriado Kristiina
9 Kandimaa Tauno
10 Koorberg Pille
11 Kuusk Edith
12 Ostra Lembit
13 Pajumaa Kaido
14 Pirk Jaan
15 Raal Esta
16 Raja Erkki
17 Saar Maidu
18 Songe Meelis
19 Suik Kaupo
20 Tamm Loona
21 Tohvre Sigrid
22 Vaasna Tiina
23 Visnapuu Jaana

9. B klass
Klassijuhataja Vilma Aunapuu
1 Arras Ahti
2 Ellemäe Egeriin
3 Ernits Urme
4 Gorbunova Ilona
5 Hani Ragnar
6 Hajanen Sven
7 Hansen Jaanus
8 Hussar Alar
9 Kotov Kaido
10 Krünvald Ave
11 Maa Anti
12 Madissalu Maila
13 Metsik Kaari
14 Pruul Janika
15 Rumjantsev Toomas
16 Ustav Kristjan
17 Vase Evelin
18 Veinberg Annika

14. lend
Klassijuhataja Aili Sprivul
1 Arras Heiki
2 Aunapuu Piret
3 Eksi Vahuri
4 Hinno Saima
5 Häidkind Pille
6 Jaagomann Roland
7 Jõepera Kristiina
8 Lea Triin
9 Nõmmsalu Kärt
10 Persidski Franek
11 Raal Ain
12 Raudoja Ahto
13 Sprivul Agne
14 Sprivul Andris
15 Suik Margus
16 Susi Kaupo
17 Sõber Inga

9. A klass
Klassijuhataja Ülari Roosaar
1 Annus Anne
2 Ernits Jalmar
3 Hanschmidt Dagne
4 Hein Helina
5 Keerdo Kaimo
6 Kokemägi Kaire
7 Kollom Marta
8 Kullaste Kim
9 Laagus Marge
10 Peterson Kristi
11 Raja Evelin
12 Reintamm Ester
13 Sprivul Toomas
14 Sprivul Vahur
15 Sõber Janek
16 Tasane Aarne
17 Tohvre Evelin
18 Tuha Küllo
19 Veider Evelyn
20 Vesselov Andres
21 Rätsep Jaanus
22 Krünvald Maido

9. B klass
Klassijuhataja Veera Annus
1 Glase Kristo
2 Kari Heli
3 Kinter Liia
4 Laur Annika
5 Laur Anti
6 Mäger Imbi
7 Rekker Anti
8 Rudissaar Veljo
9 Rumjantseva Piret
10 Rätsep Juta
11 Vase Meelis
12 Piiritalu Jaanus

13. lend
Klassijuhataja Faina Kaljola
1 Liimand Ingrid
2 Lüüsi Tamar
3 Mahla Randel
4 Matsi Tiia
5 Orrin Piret
6 Pettai Ojar
7 Reemets Liia
8 Rekker Ülar
9 Runtel Maive
10 Rõuk Marju
11 Saar Irja
12 Sarapik Eha
13 Soosalu Andrus
14 Suits Neeme
15 Sulg Tiina
16 Tuvi Triinu
17 Vohla Agnes

9. A klass
Klassijuhataja Aita Arjukese
1 Alaväli Margus
2 Hallast Priit
3 Hinno Kaja
4 Hussar Maire
5 Häidkind Tanel
6 Janno Kairi
7 Karu Aave
8 Kokemägi Kaidi
9 Koorberg Maidu
10 Kurvits Maarika
11 Maamets Peeter
12 Paap Esti
13 Põllu Heidi
14 Pärtin Erkki
15 Raal Eda
16 Reben Monika
17 Rekker Jaak
18 Saarejõe Kajar
19 Sirel Siim
20 Songe Sille
21 Suun Margus
22 Tensing Gerri

9. B klass
Klassijuhataja Viive Põder
1 Aali Eveli
2 Hinto Evelyn
3 Kade Ly
4 Kangur Priit
5 Lambing Merle
6 Leimann Krista
7 Möller Kaie
8 Möller Mati
9 Nõgesmäe Eveli
10 Paju Maarja
11 Paju Mart
12 Pajumaa Kairi
13 Persidski Ferdi
14 Piiritalu Jaanika
15 Puur Aira
16 Raudoja Agne
17 Siim Anne
18 Tegova Agnes

12. lend
Klassijuhataja Endla Raig
1 Burmeister Mirje
2 Elmend Erika
3 Ilves Eve
4 Kibena Ly
5 Kiiver Kaupo
6 Koorberg Gunnar
7 Krill Ethel
8 Kuusma Helgi
9 Lehtla Erika
10 Nestra Marju
11 Orrin Aila
12 Padar Kersti
13 Ritson Raivo
14 Suun Kaia
15 Tehver Agur
16 Tennokese Kairit
17 Tänavots Alo
18 Vilt Kersti

9. klass
Klassijuhataja Lia Hanschmidt
1 Arike Merle
2 Aunapuu Merili
3 Bogdanova Pille-Riin
4 Hansen Meelis
5 Kade Aivar
6 Kandimaa Toomas
7 Karelson Viive
8 Karu Alto
9 Kurvits Monika
10 Kuusk Raivo
11 Kõrgemäe Valver
12 Käiro Monika
13 Lauk Margus
14 Lepsaar Riina
15 Mälzer Angela
16 Orrin Oliver
17 Paabo Indrek
18 Paap Age
19 Parkja Katrin
20 Peedoson Taivo
21 Pettai Airi
22 Poom Anu
23 Soo Avo
24 Taaramäe Taavi
25 Tammoja Janno
26 Tõnisson Marje
27 Uibo Reet
28 Uiboaed Liivi
29 Vase Anne-Ly

11. lend
Klassijuhatajad: Reet Leidik, Anne Ereline
1 Adamson Heidi
2 Burmeister Terje
3 Jüriado Janek
4 Kanep Elle
5 Kilgi Peep
6 Kozlova Margit
7 Kriiseman Terje
8 Nõmmsalu Tõnu
9 Ojamaa Marika
10 Pihlik Diana
11 Pillesaar Ülar
12 Post Eve
13 Puiga Karmen
14 Puusepp Algo
15 Roio Külli
16 Rumjantsev Eerik
17 Sirel Signe
18 Tamik Jaanus
19 Tensing Tamur
20 Tiivel Kristiina
21 Toim Karin
22 Võsu Andrei

Luunja KK 1989
9. A klass
Klassijuhataja Aili Sprivul
1 Arras Heiki
2 Augla Ain
3 Hinno Saima
4 Häidkind Pille
5 Jaagoman Roland
6 Kade Janek
7 Kolišnitšenko Larissa
8 Lea Triin
9 Loorits Elleriina
10 Moskalenko Vadim
11 Nõmmsalu Kärt
12 Piiritalu Jane
13 Raal Ain
14 Suik Margus
15 Susi Kaupo
16 Sprivul Agne
17 Sprivul Andris
18 Vares Vaido

9.B klass
Klassijuhataja Ilme Karusaar
1 Aunapuu Piret
2 Eksi Vahuri
3 Jakobsoo Erki
4 Jõepera Kristina
5 Kollom Maie
6 Kuusik Andrus
7 Metssalu Monika
8 Persidski Franek
9 Post Priit
10 Rammo Aimar
11 Randver Roma
12 Randoja Ahto
13 Rohelpuu Margus
14 Roositalu Maia
15 Sarapik Eve
16 Suurmäe Urmas
17 Sõber Inga
18 Vahtel Andre

10. lend
Klassijuhataja Vilma Aunapuu
1 Birkenthal Juta
2 Kangur Eve
3 Kuus Krista
4 Kuusmaa Kaire
5 Mahla Tauno
6 Martinson Ago
7 Paabo Kaupo
8 Padar Astrid
9 Paltser Ingrid
10 Peetsi Anne
11 Peetsi Hille
12 Pirk Katre
13 Poom Katrin
14 Puusepp Roland
15 Raja Anneli
16 Rammo Aive
17 Randoja Riina
18 Schwalbe Reet
19 Suits Hardi
20 Tikk Ave
21 Tõlgo Eteri
22 Udras Tarmo
23 Vahtra Arvo
24 Veso Kai

8. A klass
Klassijuhataja Faina Kaljola
1 Jakobson Maila
2 Karelson Kaie
3 Laul Üllar
4 Leesik Kaie
5 Marmor Nele
6 Marmor Sigmar
7 Metsik Imre
8 Orrin Piret
9 Pettai Ojar
10 Raal Enn
11 Rekker Ülar
12 Rõuk Marju
13 Saar Irja
14 Soe Tiina
15 Soosalu Andrus
16 Soosalu Maiken
17 Suits Neeme
18 Sulg Tiina
19 Trifanov Rein
20 Tuvi Triinu

8.B klass
Klassijuhataja Reet Leidik
1 Gavrilov Timur
2 Kukk Külli
3 Kährets Taivo
4 Lepik Terje
5 Lepsaar Tiina
6 Liimand Ingrid
7 Lüüsi Tamar
8 Mahla Randel
9 Manuilova Angelika
10 Matsi Tiia
11 Odrest Eve
12 Ojamaa Tõnu
13 Reemets Liia
14 Sarapik Eha
15 Tisler Kairi
16 Viigand Heiki
17 Vohla Agnes
18 Vorho Eve
19 Värnomasing Aivo

9. lend
Klassijuhataja Sirje Parkja
1 Arro Alvi
2 Hein Heldur
3 Jaako Kairit
4 Kilgi Piret
5 Kriiseman Tiina
6 Mühala Mart
7 Nõmmsalu Mait
8 Pau Ilme
9 Pirk Imre
10 Praakle Urve
11 Pung Merle
12 Pärnalaas Aimar
13 Riitsaar Rein
14 Saluoks Rubert
15 Soome Laila
16 Tammoja Raimo
17 Tuvi Tiit
18 Tõnisson Evely
19 Ärtis Toivo

8. A klass
Klassijuhataja Ano Roopalu
1 Altmäe Ave
2 Hussar Aavo
3 Jõepera Kalmer
4 Kiiver Kaupo
5 Koorberg Gunnar
6 Karus Janek
7 Heinsoo Piret
8 Laanemäe Jan
9 Martinson Alo
10 Musting Andrus
11 Nestra Marju
12 Orrin Aila
13 Padar Kersti
14 Sandre Ilmar
15 Silgo Tiimar
16 Soosalu Tarmo
17 Suun Kaia
18 Tamme Annika
19 Tennokese Kairit
20 Till Jaanus
21 Vahruševa Erika
22 Vilt Kersti
23 Visk Eno

8. B klass
Klassijuhataja Ülar Roosaar
1 Adamson Pille
2 Akimov Toomas
3 Baranov Andres
4 Kallas Merle
5 Kase Kaupo
6 Kibena Ly
7 Kivirand Inge
8 Krill Ethel
9 Kuusmaa Helgi
10 Laan Kadi
11 Pärna Andre
12 Raba Pille
13 Ritson Raivo
14 Rosenberg Kalle
15 Zirk Katrin
16 Tegova Maia
17 Uibo Tiina
18 Vahtra Tarmo
19 Vesselov Riina
20 Välbe Raivo
21 Välbe Toivo
22 Vorho Külli

8. lend
Klassijuhataja Aita Arjukese
1 Aben Andrus
2 Arike Külli
3 Ein Helge
4 Jesse Riho
5 Karelson Kalle
7 Karindi Margus
6 Kiuru Peeter
8 Kivitalo Külli
9 Kondratjeva Maie
10 Koorbeg Väino
11 Kooskora Enn
12 Laanemaa Kaja
13 Lilo Aivar
14 Musting Anneli
15 Puusepp Aron
16 Rebane Helle
17 Tenno Kaja
18 Toru Juta
19 Vaher Mati
20 Viia Mariina
21 Virro Aivo

8. A klass
Klassijuhataja Endla Raig
1 Adamson Villu
2 Alaväli Tiit
3 Arro Kalev
4 Ein Heiki
5 Ernits Meeli
6 Kasessalu Aili
7 Kirk Ain
8 Kostjutšenko Oskar
9 Kukk Kalle
10 Kuus Kaupo
11 Madisson Marju
12 Nõmmsalu Tõnu
13 Pihlik Diana
14 Pillesaar Ülar
15 Puiga Karmen
16 Puusepp Algo
17 Põldoja Aivo
18 Rohelpuu Marika
19 Rämmeld Marek
20 Speek Imre
21 Tehver Agur
22 Tensing Tamur
23 Tisler Kuldar
24 Toim Karin
25 Vahtel Helena

8. B klass
Klassijuhataja Ursel Oja
1 Adamson Heidi
2 Eksi Janek
3 Kalais Urmo
4 Kanep Elle
5 Kerna Kadri
6 Kilgi Peep
7 Koka Rita
8 Kriiseman Terje
9 Kozlova Margit
10 Kuller Anne
11 Kuusk Rein
12 Leidik Veiko
13 Lepik Ats
14 Lodeikin Andrus
15 Nurka Urve
16 Ojamaa Marika
17 Paulson Meelis
18 Piirsoo Aivo
19 Poljakov Tarmo
20 Post Eve
21 Rumjantsev Eerik
22 Sirel Signe
23 Sõro Maire
24 Tamik Jaanus
25 Tiivel Kristiina
26 Toots Taivo
27 Võsu Andrei

7. lend
Klassijuhataja Lia Hanschmidt
1 Golubeva Eve
2 Kanep Ülle
3 Kauer Tõnu
4 Koovit Kaia
5 Madisson Mati
7 Mälzer Imbi
6 Pärend Aimar
8 Rammo Reet
9 Roosimäe Helina
10 Rõuk Lüüli
11 Rüga Tiina
12 Rüütel Mati
13 Saluvee Maarika
14 Sepp Risto
15 Sukk Riina
16 Taro Eevi
17 Tilgar Eve
18 Tõlgo Sigmar
19 Värnomasing Terje

8. A klass
Klassijuhataja Ülar Roosar
1 Birkenthal Juta
2 Evert Tiia
3 Kangur Eve
4 Kivirand Helina
5 Kiuru Anari
6 Kuus Krista
7 Laanemägi Margus
8 Lodeikin Konstantin
9 Lokko Laila
10 Mahla Tauno
11 Martinson Ago
12 Metsik Gea
13 Odrest Anu
14 Paabo Kaupo
15 Padar Astrid
16 Pruuliste Siiri
17 Pärna Veiko
18 Rammo Aive
19 Randoja Riina
20 Reben Tõnu
21 Rämmeld Margus
22 Saarna Merike
23 Schwalbe Reet
24 Steinberg Mariets
25 Suits Hardi
26 Tamm Raido
27 Tikk Ave
28 Udras Tarmo
29 Veso Kai

8. B klass
Klassijuhataja Karina Reimets
1 Eller Ülle
2 Krutškova Riina
3 Kubja Helle
4 Kupits Veljo
5 Kurvits Heigo
6 Kuusmaa Kaire
7 Lehtsalu Leili
8 Ljovkina Helena
9 Ljovkina Karina
10 Marmor Remo
11 Ojaste Rainer
12 Paltser Ingrid
13 Parm Elvo
14 Peetsi Anne
15 Peetsi Hille
16 Pirk Katre
17 Poom Katrin
18 Puusepp Roland
19 Põld Vallo
20 Ruukel Merike
21 Sokermann Hele
22 Tegova Maret
23 Tõlgo Eteri
24 Vaher Riina
25 Vaher Arvo

6. lend
Klassijuhataja: Riina Sööt
1 Ahas Rein
2 Ein Ester
3 Juur Eve
4 Koho Katrin
5 Koorberg Elle
7 Koovit Toomas
6 Laaneoja Tea
8 Mahla Aarne
9 Markus Siiri
10 Mündel Ülle
11 Ostik Airi
12 Pilipenko Irina
13 Puiga Ene
14 Pung Ülle
15 Pärnalaas Urmas
16 Raudoja Aigi
17 Reit Eda
18 Roosimäe Merike
19 Saks Ly
20 Soome Anu
21 Visse Varje

8. A klass
Klassijuhataja: Ursel Oja
1 Alaväli Toivo
2 Arro Alvi
3 Augla Sulev
4 Härm Regina
5 Janno Vello
6 Kaasik Kadri
7 Kivirand Riina
8 Nõmmsalu Mait
9 Odrest Tarvi
10 Pastik Aivar
11 Pirk Imre
12 Pung Merle
13 Pärnalaas Aimar
14 Riitsaar Rein
15 Soome Laila
16 Zirk Jüri
17 Tenno Tarmo
18 Tuvi Tiit
19 Ärtis Toivo
20 Eksi Maarika
21 Neerot Monika

8. B klass
Klassijuhataja: Veera Annus
1 Jaako Kairit
2 Eks Merike
3 Kade Külli
4 Kilgi Piret
5 Kriiseman Tiina
6 Paap Jana
7 Praakle Urve
8 Eksi Terje
9 Kuus Sven
10 Püssim Ivar
11 Rõuk Kaido
12 Saluoks Rubert
13 Tegova Piret
14 Tõnisson Evely
15 Viksi Eve
16 Värnomasing Kaja
17 Mühala Mart
18 Meier Riina

5. lend
Klassijuhataja: Faina Kaljola
1 Asi Pille
2 Kangur Koidu
3 Kiisla Tiina
4 Kink Tiia
5 Kivistik Tiia
7 Korkinen Eila
6 Krigul Piret
8 Lehtla Rein
9 Lepassaar Asso
10 Meier Maarika
11 Nugis Peep
12 Paalberg Imre
13 Pilden Peeter
14 Pohla Piret
15 Poska Ott
16 Randoja Ulvi
17 Randoja Raili
18 Soo Maire
19 Voog Jaan

8. A klass
Klassijuhataja: Aita Arjukese
1 Baranov Olev
2 Kaasik Tiit
3 Karindi Margus
4 Kasesalu Eve
5 Kilgi Pille
6 Kurvits Tarvo
7 Kägo Tiia
8 Lambing Kuldar
9 Lehtsalu Margit
10 Musting Anneli
11 Nuka Ülle
12 Paas Ilmo
13 Paklinski Ivar
14 Puusepp Aron
15 Rajamäe Aare
16 Randoja Rein
17 Rebane Reet
18 Vahaste Tõnu
19 Vitsõn Alek

8.B klass
Klassijuhataja Reet Leidik
1 Aben Andrus
2 Arike Külli
3 Arjukese Elle
4 Ein Helge
5 Ernits Tiina
6 Kanep Ülle
7 Karelson Kalle
8 Kivitalo Külli
9 Koorberg Väino
10 Kungla Elar
11 Ljovkina Monika
12 Metsik Heli
13 Pihlo Mati
14 Rebane Helle
15 Kõllamets Hele
16 Siimsalu Taivo
17 Tamm Inna
18 Tenno Kaja
19 Tilba Tiiu
20 Toru Juta
21 Vaher Mati
22 Vei Marika
23 Viia Mariina
24 Viira Piret

4. lend
Klassijuhataja: Ursel Oja
1 Arike Margit
2 Aruoja Valli
3 Silberg Uno
4 Hint Aivar
5 Kasemets Aare
6 Kiuru Eero
7 Kotsalainen Olga
8 Kübarsepp Esta
9 Kütt Tarmo
10 Kütt Tiina
11 Laanemäe Mart
12 Laur Marju
13 Link Viia
14 Lodi Harri
15 Paklinskaja Maire
16 Polli Raivo
17 Randoja Karin
18 Reili Eve
19 Roosimäe Anneli
20 Saar Vilja
21 Salu Liivi
22 Suits Jane
23 Zäuram Piret
24 Taaber Imbi
25 Tohvri Rein
26 Võõbus Taivo
27 Õigus Heli

8. A klass
Klassijuhataja: Aili Sprivul
1 Akimov Jaan
2 Baranova Ülle
3 Golubeva Eve
4 Kauer Tõnu
5 Kiuru Peeter
6 Kollom Hanno
7 Konist Tõnu
8 Kurvits Silver
9 Kuusmaa Toomas
10 Lepasaar Tõnu
11 Lepik Tiina
12 Madisson Mati
13 Neerot Remi
14 Nugis Bruno
15 Rammo Reet
16 Rattik Kalmer
17 Rüga Tiina
18 Sepp Risto
19 Taro Eevi
20 Tilgar Eve
21 Virro Aivo
22 Vitšõna Valentina

8. B klass
Klassijuhataja: Sirje Nurk
1 Hussar Maire
2 Kelder Maire
3 Koovit Kaia
4 Kostjutšenko Liilija
5 Kährets Tiia
6 Mälzer Imbi
7 Padar Külli
8 Pehtla Maarja
9 Pohla Pille
10 Põld Kalle
11 Raal Sille
12 Rõuk Lüüli
13 Saluvee Marika
14 Steinberg Eimar
15 Sukk Riina
16 Tõlgo Sigmar
17 Värnomasing Terje
18 Pärand Aimar

3. lend
Klassijuhataja Vilma Aunapuu
1 Arike Luule
2 Annus Lembit
3 Ahas Imbi
4 Karindi Marika
5 Kruus Lembit
6 Kungla Eve
7 Kuusk Vello
8 Kägo Viia
9 Laar Mai
10 Liit Liia
11 Meus Margarita
12 Nemvalts Merle
13 Paltser Inge
14 Poola Marina
15 Paalberg Juta
16 Pedoksaar Heili
17 Randoja Raimo
18 Rebane Liilia
19 Saarna Aino
20 Sukk Liivi
21 Tohvri Ruth
22 Sepp Eero
23 Uiga Jaanus
24 Vagula Anita

8. klass
Klassijuhataja Ilme Sõber
1 Avila Diana
2 Ahas Rein
3 Ein Ester
4 Ernits Silvar
5 Hint Andrus
6 Holter Tairi
7 Härm Riina
8 Juur Eve
9 Koho Katrin
10 Koorberg Elle
11 Koovit Toomas
12 Krutškova Tiia
13 Kuldma Aivo
14 Laaneoja Tea
15 Lepaste Enn
16 Markus Siiri
17 Münder Ülle
18 Mikotalo Anžella
19 Nurk Heli
20 Oolberg Hendrik
21 Ostik Airi
22 Paas Urmo
23 Pilipenko Iira
24 Puiga Ene
25 Pung Ülle
26 Pärnalaas Urmas
27 Raudoja Aigi
28 Roosimäe Merike
29 Rüütel Mati
30 Saks Ly
31 Schwalbe Andres
32 Soome Anu
33 Tenno Jüri
34 Tilgar Sirje
35 Tähtjärv Eeri
36 Uusen Ingrid
37 Visse Varje
38 Mahla Aarne
39 Aaviste Riho
40 Tilgar Ilmar

2. lend
Klassijuhatajad: L. Tensing, R. Leidik
1 Hein Janus
2 Kibbal Meinhard
3 Kuus Elle
4 Kuiv Hiie
5 Külasepp Kaie
6 Leesik Are
7 Leppik Tiia
8 Markus Lembit
9 Mälzer Inge
10 Noorkõiv Riho
11 Maasik Urmas
12 Paas Ille
13 Pettai Tiina
14 Rodima Merike
15 Rüga Merike
16 Rüütli Terje
17 Sulbi Eda
18 Tellismäe Aivar
19 Vahi Anne
20 Veiksalu Aire

8. A klass
Klassijuhataja C.Meister
1 Heinonen Taimi
2 Hussar Andres
3 Kaasik Allan
4 Kaljuvee Arvi
5 Kallas Marge
6 Keermann Ulvi
7 Kiisla Tiina
8 Korkinen Eila
9 Kärtmann Ene
10 Künnapuu Mati
11 Lepassaar Asso
12 Mertsina Heinart
13 Mõttus Jaanus
14 Nugis Peep
15 Paltser Aivo
16 Parm Valdur
17 Paumets Kaido
18 Pohla Piret
19 Poska Ott
20 Randoja Raili
21 Raudsepp Aivar
22 Soo Maire
23 Treufeldt Pille
24 Viidik Katrin

8. B klass
Klassijuhataja M. Eller
1 Baranova Marika
2 Kangur Koidu
3 Lihtsa Valdis
4 Marozova Maimu
5 Mägi Maili
6 Oeselg Elmet
7 Oeselg Ulve
8 Paas Ilmar
9 Papitalo Helbe
10 Poolakese Imbi
11 Randoja Ulvi
12 Reili Alver
13 Saukas Kalev
14 Steinberg Merle
15 Susi Liilia
16 Voog Jaan
17 Välbe Tarmo

1. lend
Klassijuhataja Ilme Sõber
1 Hindriksoo Urve
2 Jõepera Teet
3 Kala Hille
4 Kenk Peeter
5 Krigul Maret
6 Kripsoo Anne
7 Kõllamets Henno
8 Laja Avo
9 Lembinen Lily
10 Lõiv Mati
11 Pütsepp Gunnar
12 Sillakivi Üllar
13 Soodla Maia
14 Zirk Jaak
15 Truuts Viljar
16 Tõlgu Heli
17 Uiga Hille
18 Vahi Tiia

8. klass
Klassijuhataja Lia Hanschmidt
1 Asi Pille
2 Augla Urmas
3 Demant Monika
4 Golubev Uno
5 Hint Aivar
6 Härm Riho
7 Juhanson Aivar
8 Kalamees Riina
9 Kangro Andres
10 Kasemets Are
11 Kiuru Eero
12 Kliimson Aita
13 Kruus Urmo
14 Kuldma Arvo
15 Künnapuu Eve
16 Korberg Eve
17 Laanemäe Mart
18 Padar Feliks
19 Paumets Enno
20 Pruuliste Silvia
21 Randoja Karin
22 Rebane Helve
23 Saar Vilja
24 Soopalu Anu
25 Suits Jane
26 Taaber Imbi
27 Tenno Ivar
28 Tikk Aave
29 Tähtjärv Ilmar
30 Uudam Aime
31 Videvik Lilja
32 Viisimaa Arvi
33 Võõbus Taivo